NOVINKY


 

2.7.2017 -  Kluci se už pohybují poměrně rychle, jsou velmi obtížně fotitelní. Krásně si spolu hrají, občas na sebe štěkají a vrčí, i plyšovou myš se pokusili zakousnout. Pokud je teplo, chodíme si na chvilku hrát na terasu, ale zatím jim na dlaždicích kloužou nožičky. A k novotám se staví nedůvěřivě.

Umělé štěněcí mlíčko z misky jim nechutnalo, ani po přislazení a přidání piškotů - snědla ho Sisinka, která jim při té příležitosti vysvětlila, že když matka jí, není dobré ji rušit. Ale dneska vanilkový pribiňáček - to byla vážně dobrota, během odpoledne ho slízali skoro beze zbytku.

Váhy:         Athos  =  2 005 g,        Aramis  =  2 060 g


26.6.2017 - Štěňátka už chodí po nožičkách, už nešoupají bříška po zemi (dokud neupadnou). Začínají jim růst zoubky, od zítřka se začnou učit jíst i jiné věci, než mlíčko od maminky.

Také jsme byli dnes poprvé venku, udělali jsme si desetiminutový výlet na terasu. Kluci utekli z teplé deky, zvědavě slídili, pak vyrobili loužičky a pak usoudili, že se jim na dlaždicích nelíbí, začali kvičet a nechali se odnést zpátky do známé ohrádky.

Váhy:           Athos  =  1 535 g,       Aramis  =  1 590 g


19.6.2017 - dva týdny života, oba psíci už mají otevřená očka a velikost (i vzhled) morčat

                         váhy:    Athos  =  1 200 g,  Aramis  =  1 265 g


13.6.2017 - dnes je štěňatům týden, zdvojnásobila svou porodní váhu, jsou to pevné naducané válečky s malými nožkami, které zatím ještě neunesou velká bříška. Sisinka je vzorná matka, i když už si občas také dovolí mláďata nechat chvilku samotná.

Dne 6.6.2017 se narodila štěňátka - kuk do rubriky štěňata a do fotogalerie


Den 59. = 3.6.2017  - cítím se skvěle, hodně odpočívám, dvounožci už jsou lehce nervózní, všechno už mají připravené - napětí vrcholí.

Ultrazvuk

03.05.2017

Dnešní ultrazvukové vyšetření potvrdilo březost.